Njerz ketu Duhet te Prezentoheni ne emer nga jeni sa vjet jeni dhe qekaq :

Shko poshtë

Re: Njerz ketu Duhet te Prezentoheni ne emer nga jeni sa vjet jeni dhe qekaq :

Mesazh  SexPiri prej Thu 04 Feb 2010, 00:19

Une jam Nipi i Nipit te Shekspirit .. 46 vjeqar.. Embarassed Smile
avatar
SexPiri

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/02/2010
Age : 30
Location : Zheger

Mbrapsht në krye Shko poshtë

:D:D

Mesazh  -LiiRiiDonn prej Thu 04 Feb 2010, 21:55

huahuauhauha NiPI I nipit Very Happy oo i 3nt je njeri Very Happy huauhauhhuahua Very Happy
avatar
-LiiRiiDonn
Admin
Admin

Numri i postimeve : 118
Join date : 01/02/2010
Age : 25
Location : Zheger

http://DannGeeR-ZonnE.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi