Silva: United nuk është vështirë të mposhtet

Shko poshtë

Silva: United nuk është vështirë të mposhtet

Mesazh  -LiiRiiDonn prej Wed 17 Feb 2010, 19:38

Mbrojtësi i Milanit, Thiago Silva, thotë se ata duhej ta kishim vrarë Manchester United që në pjesën e parë të takimit të mbrëmshëm.

“Mendoj se ekipi ia doli mirë në pjesën e parë, ne mund të kishim shënuar më shumë gola, por futbolli është i pabesueshëm. Shpresojmë ta ndryshojmë këtë në ndeshjen e kthimit në Old Trafford”.

“Ne duhet të besojmë pasi ende nuk ka përfunduar, një ekip që ka pesë shanse dhe shënon tre herë siç bëri Manchester United sonte, nuk është vështirë të mposhtet. Milani luajti shumë më mirë se Djajtë e Kuq dhe duhet të shkojmë në Manchester ta përsërisim këtë”, ka thënë Silva
avatar
-LiiRiiDonn
Admin
Admin

Numri i postimeve : 118
Join date : 01/02/2010
Age : 25
Location : Zheger

http://DannGeeR-ZonnE.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi