Ronaldo: Nuk kemi nevojë të shqetësohemi

Shko poshtë

Ronaldo: Nuk kemi nevojë të shqetësohemi

Mesazh  -LiiRiiDonn prej Wed 17 Feb 2010, 19:41

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se nuk ka nevojë për shqetësim pas humbjes në takimin e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve në fushë të Lyonit.

Ronaldo vazhdon të jetë pozitiv edhe pas ndeshjes, pavarësisht humbjes minimale, 1-0.

“Nuk ka nevojë të shqetësohemi, humbjet ndodhin në futboll. Ne do të vazhdojmë të besojmë se mund të fitojmë në ndeshjen e dytë dhe të kualifikohemi. Kemi mjaft përvojë. Reali ka humbur në këtë stad në pesë sezonet e kaluara, por kjo do të ndryshojë”, ka thënë Ronaldo.
avatar
-LiiRiiDonn
Admin
Admin

Numri i postimeve : 118
Join date : 01/02/2010
Age : 25
Location : Zheger

http://DannGeeR-ZonnE.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi