De Rosi Nuk do ti shitet Realit

Shko poshtë

De Rosi Nuk do ti shitet Realit

Mesazh  -LiiRiiDonn prej Mon 01 Feb 2010, 20:24

Drejtori sportiv i Romës, Daniele Prade, ka thënë se Daniele De Rossi nuk do t’i shitet Real Madridit, përkundër spekulimeve se Los Blancos janë të gatshëm të ofrojnë 40 milionë euro për shërbimet e mesfushorit italian.

“Real Madrid? Krejt çka mund të them është se Daniele De Rossi nuk do të largohet nga Roma nën udhëheqjen e presidencës aktuale”, ka thënë Prade për Sky Sport Italia.

Drejtori sportiv ka folur edhe për moslargimin e Jeremy Menez dhe Julio Baptista, që ishin të kërkuar nga PSG dhe Interi, respektivisht, duke thënë se Giallorossët kanë vepruar mirë me mbajtjen e tyre.
avatar
-LiiRiiDonn
Admin
Admin

Numri i postimeve : 118
Join date : 01/02/2010
Age : 25
Location : Zheger

http://DannGeeR-ZonnE.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi