Rooney Krenar me Golin e 100-nt ne Premier

Shko poshtë

Rooney Krenar me Golin e 100-nt ne Premier

Mesazh  -LiiRiiDonn prej Mon 01 Feb 2010, 20:25

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, thotë se ai është krenar pasi në takimin përballë Arsenalit ka shënuar edhe golin e 100-të të tij në Ligën Premier.

Anglezi ishte në një formë të shkëlqyeshme këtë sezon dhe është arsyeja kryesore që Manchester United vazhdimisht i qëndron në shpinë Chelseat.

Në takimin derbi të mbrëmshëm Rooney tregoi edhe një herë kualitetet e tij duke shënuar golin jubilar, të 100-tin në Ligën Premier.

“Është diçka që më bën krenar. Është ndjenjë e mirë të luash në Ligën Premier dhe të shënosh 100 gola. Shpresoj se do të vijnë edhe shumë të tjerë dhe unë vërtet jam i lumtur për momentin”, ka thënë Rooney
avatar
-LiiRiiDonn
Admin
Admin

Numri i postimeve : 118
Join date : 01/02/2010
Age : 25
Location : Zheger

http://DannGeeR-ZonnE.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi